FIXTURES

THIS WEEKS

WEMBLEY

VIC PARK

WANNEROO

6.30pm
Eskimos Bothers v Sensa Pirlo (WEMBLEY)
Morley City FC v The Boy Brittels (AZTECA)

 

7.10pm
Gary Gergich v Yermaz (WEMBLEY)
Beercalona vs Eire Globetrotters (AZTECA)

 

7.50pm
Clancys v Maddogs (WEMBLEY)

 

6.30pm
WDSD vs NPU (WEMBLEY)
Virgins United v INTERYANAN (AZTECA)

 

7.10pm
Super Mario v Trip Hazzard (WEMBLEY)
MPS vs Baggot Road FC (AZTECA)

 

7.50pm
Dazzas Army v FC OREION WEMBLEY)
DB Whites vs EA Servers (AZTECA)

 

8.25pm
B Sharpes v Small Patch Utd(WEMBLEY)
Green Army vs Pique Blinders (AZTECA)

6.30pm
Hammersley FC vs Morley Gaels (WEMBLEY)
Touch of a Taggy vs 2 Gurls 1 Schulp (AZTECA)

 

7.10pm
2 Goals 1 Cup vs Some Moss (WEMBLEY)
Innaloo Bulldogs vs Borrussia Teeth (AZTECA)

 

7.50pm
Exeter Gently vs Triceraklopps (WEMBLEY)
Nay Nay Utd vs Pigs in The park (AZTECA)

 

8.25pm
SMAM CFC vs The Reject (WEMBLEY)

Cesc In the City vs The pimps (AZTECA)

6.30pm
Gaggle FC vs Notinaymaz (WEMBLEY)
Lake Mongrels vs Hardly Athletic (AZTECA)

 

7.10pm
EPFC vs Baggot Road FC (WEMBLEY)
Blood Sweet Beers vs Real Super (AZTECA)

 

7.50pm
1200 Up Front vs Red Army (WEMBLEY)
Cunny Funts vs Special Olimpiacos (AZTECA)

 

8.25pm
Gravy vs Pique Blinders (WEMBLEY)
See you next Thursdays vs Rusty Trombrones (AZTECA)

 

MEALIE PUDDINGS BYE!

6.30pm
Belmont Villa A vs Emerald FC (MARACANA)

 

7.10pm
Sex drugs and Carlton Cole v Kewell Runnings
(MARACANA)

 

7.50pm
Simple Italian vs The Rockets (MARACANA)

 

 

6.30PM
DTD FC vs U.N Athletic (MARACANA)
Pope FC vs Club Feet FC ( ESTADIO OLIMPICO )

 

7.10pm
Brothers FC vs SPR FC (MARACANA)
Any Holes a Goal vs Brian Munich( ESTADIO OLIMPICO )

 

7.50pm
Tampico CF vs Balotele Tubbies (MARACANA)

6.30pm
Players Unknown vs Kingsway FC (CAMP NOU)

 

7.10pm
Multiple Scoregasms vs Bayern Neverlusen (CAMP NOU)

 

7.50pm
Beercalona vs Steaua Sookabreast (CAMP NOU)

 

8.25pm
The Pups vs The Rustys (CAMP NOU)

 

 

6.30pm
Exeter Gently vs Tekkerless (CAMP NOU)
RedBull vs Griff League (THE BRIDGE)

 

7.10pm
Baines on Toast vs Big Mac FC (CAMP NOU)
Feckin Eejets vs Feta FC (THE BRIDGE)

 

7.50pm
Lenders vs West Coast Utd (CAMP NOU)
White Knights v Gerry Hatricks (THE BRIDGE)

 

8.25pm
Kings of The North v Vikings (THE BRIDGE)

Reality Kings vs Tiki Taka (CAMP NOU)

6.30pm 
Benchwarmers vs Just Pick One Who Cares (MARACANA)

 

7.10pm
Petr Czech Yourself vs Belmont Villa (MARACANA)

 

7.50pm
Palmyra Massive vs Los Cabrones Cojos (MARACANA)

6.30pm
Craggy Island v From What I've seen (MARACANA)
Rolfs Harris U13s vs Misfits (ESTADIO OLIMPICO)

 

7.10pm
Moctezumas Revenge vs Wolfgang (MARACANA)
Jaguars vs Respect Women (ESTADIO OLIMPICO)

 

7.50pm
Palmyra Massive v Blue Army (MARACANA)
Egg Pimps vs Just Serious Dudes (ESTADIO OLIMPICO)

 

8.25 pm

South Side Madrid v The Rustys (MARACANA)
Bromancheverham v Perth Glory Holes (ESTADIO OLIMPICO)

 

 

6.30pm
Released on Bale vs North Korea FC (CAMP NOU)

 

7.10pm
Radgies FC vs Carramar FC (CAMP NOU)

 

7.50pm 
Sporting Abeergut v Yurt ( CAMP NOU )

 

8.25pm
Camel FC vs Belts EMC (CAMP NOU)

TUESDAY

WEDNESDAY

THURSDAY

MONDAY

© COPYRIGHT 2016 AREA5FOOTBALL. ALL RIGHTS RESERVED. SITE DESIGNED BY

@Area5Football